Dla pracownika- oferty pracy, doradztwo, szkolenia

Jeżeli chciałbyś coś zmienić w swoim życiu zawodowym, lepiej wykorzystać swój potencjał i możliwości lub szukasz pracy idealnej dla Ciebie – lepiej trafić nie mogłeś!

Przygotujemy Cię do rozmów z pracodawcami, pomożemy opracować cv i list motywacyjny. Nasz autorski program szkolenia z autoprezentacji zapewni Ci skuteczne aplikowanie na oferty pracy oraz swobodę w autoprezentacji na spotkaniu z pracodawcą.

U nas znajdziesz także ciekawe propozycje zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Przygotujemy dla Ciebie oferty pracy, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Wypełnij formularz aplikacyjny. Możesz też aplikować bezpośrednio na wybraną przez Ciebie ofertę pracy zamieszczoną na naszej stronie.

Przejdź do formularza aplikacyjnego

Jeżeli potrzebujesz wyłącznie specjalistycznej pomocy:

  • w opracowaniu CV dostosowanego do konkretnej oferty pracy,
  • w przygotowaniu listu motywacyjnego

lub pragniesz doskonalić swoje kompetencje w zakresie:

  • autoprezentacji,
  • sprzedaży,
  • motywacji,
  • zarządzania czasem i zespołem,

skontaktuj się z nami.

Przejdź do formularza kontaktowego

CV

Curriculum Vitae, CV jest najważniejszym dokumentem aplikacyjnym. By zachęcić osoby rekrutujące do zakwalifikowania Cię do dalszych etapów rekrutacji, musi być interesujące oraz odpowiadać kryteriom zawartym w ofercie pracy.

Dokument ten powinien być przygotowany według określonych zasad. Należy umiejętnie wyeksponować najistotniejsze atuty osoby ubiegającej się o pracę.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy i przygotowania CV dla konkretnej oferty pracy, skontaktuj się z nami!
Przejdź do formularza kontaktowego

List motywacyjny

List motywacyjny ma uwydatnić Twoje umiejętności komunikacyjne i motywację do ubiegania o pracę na wybranym przez Ciebie stanowisku. Stanowi uzupełnienie informacji zawartych w CV i ma mieć charakter osobisty. Ma za zadanie przekonać przyszłego pracodawcę, że jesteś najlepszym kandydatem do pracy na danym stanowisku i warto zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy i przygotowania listu motywacyjnego dla konkretnej oferty pracy, skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza kontaktowego