O nas

Agencja pośrednictwa pracy i zatrudnienia

ARFA HR jest bardzo skutecznym teamem rekruterów, pasjonatów i praktyków w swojej dziedzinie i to nas wyróżnia. ARFA HR to więcej niż HR.

Jesteśmy zawsze z Wami w ważnych chwilach dla Waszego biznesu i rozwoju.

Rynek pracy nie ma przed nami żadnych tajemnic, a jego trendy pomagają nam skutecznie realizować projekty rekrutacyjne, wspierające i szkoleniowe.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów z ARFA HR w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie w instytucjach i przedsiębiorstwach o różnej wielkości, w pełni profesjonalnie i skutecznie kojarzymy pracowników i pracodawców.

ARFA HR jest nie tylko skuteczną agencją rekrutacyjną. Prowadzimy również profesjonalne, wielotematyczne szkolenia dedykowane  pracownikom i kadrze zarządzające.

Oferujemy:

  • realizację projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • doradztwo, rekrutacje i szkolenia prowadzone przez kompetentnych ekspertów, posiadających wieloletnią praktykę popartą sukcesami,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • profesjonalizm na każdym etapie współpracy,
  • dyskrecję działania,
  • dostosowanie ceny projektu do wymagań konkretnej rekrutacji lub szkolenia.

Ponadto oferujemy firmom szkolenie specjalistyczne dotyczące rozpoznawania ataków Phishingowych, jak skutecznie unikać ataków Phishingowych oraz jak chronić firmowe bazy danych przed atakiem Phishingowym. Możemy także sprawdzić jaka jest podatność pracowników firmy na skuteczny atak Phishingowy.

Nowością w naszej ofercie jest oferowane szefom firm i kadrze menedżerskiej “Psychologiczne Wsparcie w Biznesie”. Ma ono na celu pomoc w zarządzaniu, motywowaniu i komunikacji z zespołem w zmieniającej się rzeczywistości, a szczególnie w zarządzaniu pracą zdalną i w strukturze rozproszonej.

Przygotowujemy także menedżerów do autoprezentacji w języku angielskim i francuskim oraz do uczestnictwa w konferencjach i spotkaniach z kontrahentami anglo- i francuskojęzycznymi (autoprezentacja Oxford; autoprezentacja Sorbona).

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednak zakres usług pośrednictwa pracy i szkoleń, oferowanych przez ARFA HR, obejmuje obszar całego kraju.

Zapraszamy do współpracy

Dla pracownikaDla pracodawcySzkolenia