O nas

Agencja ARFA HR – pośrednictwo pracy i zatrudnienia oraz  szkolenia Warszawa, Polska

ARFA HR jest bardzo skutecznym teamem rekruterów z Warszawy, pasjonatów i praktyków w swojej dziedzinie i to nas wyróżnia. Na terenie całej Polski wspieramy Was prowadząc efektywnie procesy rekrutacyjne i szkoleniowe. ARFA HR to więcej niż HR.

Jesteśmy zawsze z Wami w ważnych chwilach dla Waszego biznesu i rozwoju.

Rynek pracy nie ma przed nami żadnych tajemnic, a jego trendy pomagają nam skutecznie realizować projekty rekrutacyjne, wspierające i szkoleniowe.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów z ARFA HR w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie w instytucjach i przedsiębiorstwach o różnej wielkości, w pełni profesjonalnie i skutecznie kojarzymy pracowników i pracodawców.

ARFA HR jest nie tylko skuteczną agencją rekrutacyjną. Prowadzimy również profesjonalne, wielotematyczne szkolenia dedykowane  pracownikom i kadrze zarządzające (motywacyjne, sprzedażowe, komunikacja w zespole, coaching i inne).

Oferujemy:

  • realizację projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • doradztwo, rekrutacje i szkolenia prowadzone przez kompetentnych ekspertów, posiadających wieloletnią praktykę popartą sukcesami,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • profesjonalizm na każdym etapie współpracy,
  • dyskrecję działania,
  • dostosowanie ceny projektu do wymagań konkretnej rekrutacji lub szkolenia.

Wychodząc naprzeciw obecnym zagrożeniom płynącym z wykorzystania w firmach nowoczesnych technik IT, oferujemy dla pracowników szkolenie specjalistyczne dotyczące rozpoznawania ataków Phishingowych, jak skutecznie unikać ataków Phishingowych oraz jak chronić firmowe bazy danych przed atakiem Phishingowym. Możemy także sprawdzić jaka jest podatność pracowników firmy na skuteczny atak Phishingowy.

Jesteśmy agencją warszawską, jednak zakres usług rekrutacyjnych, pośrednictwa pracy i szkoleń oferowanych przez ARFA HR, obejmuje obszar całego kraju. Działamy szybko i skutecznie.

Zapraszamy do współpracy

Dla pracownikaDla pracodawcySzkolenia