5/22: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Nasz partner, światowy lider w dziedzinie designu i produkcji dla AGD, wyróżniony prestiżowym tytułem Top Employers 2021, poszukuje osoby na stanowisko:

Główny Księgowy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Pracodawca oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze;
• Pracę w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych („wczasy pod gruszą”, bonus świąteczny);
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
• Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
• Biegła znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości, MSR;
• Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, rozliczaniu podatku u źródła oraz sporządzaniu deklaracji podatku od nieruchomości;
• Biegła obsługa MS Excel oraz SAP FI jako duży atut;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację słowna i pisemną;
• Umiejętność pracy na planie kont wg standardów polskich i korporacyjnych;
• Doświadczenie w pracy w Specjalnych Strefach Ekonomicznych jako dodatkowy atut;
• Doskonałe umiejętności organizacyjne;
• Zdolności analitycznego myślenia oraz proaktywnego rozwiązywania problemów;
• Umiejętności budowania relacji w zespole oraz z partnerami biznesowymi;
• Elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy w sytuacjach presji czasowej.

Zakres zadań:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego;
• Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg;
• Nadzór i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS);
• Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe;
• Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg określonych standardów oraz przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu;
• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, orangami podatkowymi i bankami;
• Nadzór merytoryczny nad pracą działu księgowego;
• Bieżące wsparcie zespołu w szeroko rozumianym obszarze podatków;
• Aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowo-finansowych.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zachęcamy do przesłania cv.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia danego procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także dla celów przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: Polityka prywatności.