24/19: Kierownik ds. Inwestycji

Poszukujemy dynamicznej osoby, mającej kompetencje w zakresie rozwoju sprzedaży w segmencie inwestycyjnym, na stanowisko Kierownik ds. Inwestycji

Dla kogo: firma zajmująca się dystrybucją sprzętu oraz  rozwiązań z dziedziny elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Poznań.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie: 8 000 zł brutto + premia

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży na podległym terenie w segmencie inwestycyjnym;
  • Pozyskiwanie do współpracy: biur projektowych, generalnych wykonawców, partnerów handlowych, integratorów, podwykonawców;
  • Pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach realizowanych na terenie kraju;
  • Odpowiedzialność za realizację inwestycji od momentu koncepcji po końcowy etap odbioru inwestycji przez inwestora;
  • Pozyskiwanie zamówień od klientów, rozwijanie dobrych relacji z klientem oraz profesjonalna obsługa;
  • Sporządzanie projektów, opisów technicznych, ofert handlowych, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży;
  • Realizacja przyjętej polityki handlowej oraz marketingowej spółki.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży i kontaktach z klientami B2B;
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i marketingu;
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Umiejętność dobrego planowania swoich zadań oraz czasu pracy;
  • Dyspozycyjność (możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych);
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra znajomość pakietu Office.

Dodatkowym atutem będzie znajomość Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 8 000 zł brutto oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
  • samodzielną, odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę,
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji.
Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003, e-mail: kontakt@arfahr.pl. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także w celu przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane zostaną usunięte po upływie 2 lat od ich otrzymania. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: polityka prywatności.