107/18: Kierownik Oddziału Spedycji

  • Gdynia

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w branży TSL, poszukujemy energicznego i ukierunkowanego na sukces kandydata na stanowisko Kierownik Oddziału Spedycji.

Zakres obowiązków:

– zarządzanie Oddziałem
– opracowywanie i realizacja budżetu
– planowanie współpracy z klientami i podwykonawcami
– szkolenie i motywowanie zespołu
– prowadzenie rekrutacji
– rozbudowa portfela klientów, pozyskiwanie klientów i podwykonawców
– opracowywanie ofert cenowych
– planowanie, określanie warunków realizacji i organizacja transportów
– nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zamówień
– udział w projektach
– kontrola dokumentacji transportowej.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy w spedycji i zarządzaniu (min. 2 lata doświadczenia w spedycji lub transporcie)
– znajomość branży TSL oraz klientów
– umiejętności negocjacyjne
– komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub innego języka europejskiego w mowie i w piśmie
– skuteczna organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów
– odpowiedzialność i wytrwałość
– pełna obsługa pakietu MS Office

Otrzymasz:
– atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
– premie finansowe i nagrody od osiągniętych wyników
– pakiet szkoleń
– możliwość rozwoju

Prosimy o zapisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. ”

Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych dostępne są na stronie https://arfahr.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003, e-mail: kontakt@arfahr.pl. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub do ewentualnego odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: polityka prywatności.