48/22: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY (KH)

Naszym klientem jest biuro rachunkowe, oferujące usługi z zakresu księgowości oraz doradztwa biznesowego.  Firma stawia rozwój pracowników. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY (KH)

 Miejsce pracy: Wrocław

Praca w biurze w centrum Wrocławia, możliwość pracy hybrydowej

Umowa B2B

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • umowę B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostosowanie zadań do umiejętności i kwalifikacji,
  • szkolenia branżowe w czasie pracy, dostęp do LEX oraz specjalistów z pokrewnych branż (kadry i płace, doradztwo podatkowe, prawo itp.),
  • Indywidualny Program Rozwoju,
  • możliwość uczestnictwa w indywidualnym procesie mentoringowym,
  • kartę Multisport,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych.

Zakres zadań:

  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie ewidencji środków płatniczych, w tym rozrachunków,
  • bieżący kontakt z Klientami, rozmowy, spotkania oraz bieżące wsparcie doradcze dla Klientów,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych,
    → BRAK rozliczeń z ZUS, kadry i płace rozliczane są przez firmę zewnętrzną.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w księgowości JDG/spółek/NGO,
  • gotowość do współpracy na zasadach B2B (masz działalność gospodarczą lub jesteś otwarty/a na jej założenie).

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze księgowej dotacji ( np. unijnych),
  • doświadczenie w obsłudze księgowej stowarzyszeń.

 Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania zapraszamy do przesłania cv.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia danego procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także dla celów przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: Polityka prywatności.