8/22: e-MARKETING PRODUCT MANAGER

Naszym klientem jest znana światowa marka, firma z ugruntowaną pozycją na rynku spożywczym. Firma produkuje żywność i napoje. W związku z jej dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                       e-Marketing Product Manager

Branża: Marketing & PR

Miejsce pracy: Wrocław.
Zatrudnienie na umowę o pracę.

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– umowę o pracę,
– pracę z dobrze znanymi i atrakcyjnymi markami,
– uczestnictwo w ciekawych projektach,
– wsparcie w rozwoju i karierze,
– system benefitów, w tym: pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach.

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w pracy w marketingu online,
– umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, m.in. wprowadzanie produktu na rynek,
– umiejętność organizowania i prowadzenia promocji marketingowych i sprzedażowych wraz z analizą i ewaluacją,
– znajomość struktury handlu w branży FMCG,
– praktyczna znajomość narzędzi e-marketingu (np. Google Analytics, Facebook Business Manager, CMS Typo3),
– umiejętność docierania i komunikacji z konsumentem kanałami on-line,
– bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego.

Zakres zadań:
– promocja marki oraz marketing online,
– prowadzenie projektów z zakresu wprowadzania produktu na rynek,
– przygotowywanie prezentacji sprzedażowych,
– współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie projektów opakowań, content marketingu i kampanii w mediach społecznościowych,
– rozwój nowych produktów (NPD),
– analiza wyników sprzedażowych oraz ustalenia i ewaluacja KPI’s kampanii,
– monitorowanie rynku i konkurencji,
– koordynowanie budżetu marketingowego,
– wsparcie w rozwoju strategii i komunikacji marki.

Jeśli interesuje Cię realizacja ciekawych projektów marketingowych, cenisz sobie rozwój i pracę w miłej atmosferze we wspierającym się zespole, zapraszamy do aplikowania.
Osoby zainteresowane, spełniające wymagania zachęcamy do przesłania cv.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia danego procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także dla celów przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: Polityka prywatności.