34/22: SPECJALISTA ds. PR i KOMUNIKACJI

  • Opole

Naszym klientem jest znana światowa marka, firma z ugruntowaną pozycją na rynku spożywczym. Firma produkuje żywność i napoje. W związku z jej dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Komunikacji i PR

Miejsce pracy: Opole.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Praca stacjonarna (biurowa).

Wymagania:
biegła znajomość języka niemieckiego;
– doświadczenie branżowe min. 3 lata
– doświadczenie w pracy z kanałami social media;
– podstawowa znajomość programów graficznych, platform publikacji i narzędzi pozycjonowania;
– doświadczenie w planowaniu i organizacji eventów;
– kreatywność, samodzielność i inicjatywa;
– samodyscyplina, terminowość i umiejętność ustalania priorytetów zadań.

Zakres zadań:
– prowadzenie i aktualizacja treści na firmowych stronach WWW;
– media relations, monitoring mediów;
– działania promocyjne, wzmacniające wizerunek firmy (patronaty, eventy, sponsoring);
– koordynacja wydania biuletynu firmowego;
– wielokanałowa komunikacja z pracownikami;
– przygotowywanie i udział w eventach.

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– system benefitów;
– umowę o pracę;
– możliwość rozwoju i planowania kariery zawodowej w międzynarodowych strukturach firmy;
– pakiet medyczny;
– ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach;
– pakiet sportowy;
– pracę z dobrze znanymi i atrakcyjnymi markami;
– uczestnictwo w ciekawych projektach.

Jeśli interesuje Cię realizacja ciekawych projektów marketingowych i PR, cenisz sobie rozwój i prace w miłej atmosferze we wspierającym się zespole, dołącz do nas.
W tej firmie masz możliwość planowania kariery w strukturach międzynarodowych.

Osoby zainteresowane spełniające wymagania zachęcamy do przesłania cv.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia danego procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także dla celów przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: Polityka prywatności.