105/18: Specjalista ds. Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy energicznego i ukierunkowanego na sukces kandydata na stanowisko Specjalista ds. Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego.

Zakres obowiązków:
współpraca z klientami firmy w zakresie ofertowania i sprzedaży produktów z zakresu systemów SSP i/lub DSO
– prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz klientów firmy
– pomoc w przygotowywaniu koncepcji i projektów systemów SSP i/lub DSO
– współpraca z dostawcami firmy (krajowymi i zagranicznymi)
– współtworzenie i nadzorowanie oferty produktowej firmy w zakresie systemów SSP i/lub DSO

Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane profile – elektronika, automatyka, informatyka itp
– doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego i/lub DSO
– prawo jazdy kat B
– znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym w szczególności w zakresie języka technicznego, branżowego
– znajomość ofert produktowych producentów systemów sygnalizacji pożaru takich jak POLON-ALFA, BOSCH, ESSER, SCHRACK, CERBERUS, MONACOR itp
– znajomość rynku wykonawców i projektantów systemów sygnalizacji pożaru i DSO
– znajomość uwarunkowań prawnych dotyczących projektowania i montażu systemów sygnalizacji pożaru i DSO
– umiejętność samodzielnego wyznaczania celów i ich realizacji

Otrzymasz:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju w dziedzinie systemów sygnalizacji pożaru i DSO
– kontakt z nowoczesną technologią
– pracę w stabilnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem
– niezbędne narzędzi pracy takie jak laptop, telefon komórkowy i inne
– dostęp do niezbędnych szkoleń i kursów zawodowych
– pracę w miłej atmosferze z zespołem branżowych fachowców

Prosimy o zapisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. ”

Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych dostępne są na stronie https://arfahr.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003, e-mail: kontakt@arfahr.pl. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub do ewentualnego odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: polityka prywatności.