46/22: TECHNOLOG

Naszym klientem jest znana i renomowana polska firma produkcyjna, która jest dostawcą narzędzi dla zakładów produkcyjnych działających w niemal wszystkich gałęziach przemysłu, zarówno w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych.
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce zatrudnienia: Grodzisk Mazowiecki
Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B (opcjonalnie do wyboru), pełen etat.
Praca jednozmianowa.

Obowiązki:
• Nadzór nad prawidłowym procesem produkcji wg. ustalonych standardów;
• Usprawnianie oraz optymalizacja procesów technologicznych;
• Inicjonowanie działań zmierzających do poprawy jakości produktów;
• Dbałość o terminowe realizowanie zleceń;
• Ścisła współpraca z działem handlowym oraz produkcyjnym;
• Prowadzenie i udział w projektach technologicznych;
• Analiza i raportowanie o wynikach w pracy.

Wymagania:
• 5- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku- warunek konieczny;
• Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, ceramiki, obróbki metali- mile widziane,
• Praktyczne doświadczenie w implementowaniu nowych technologii oraz prowadzeniu projektów;
• Bardzo dobre zdolności organizacyjne;
• Samodzielność i inicjatywa;
• Umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony, pełen etat;
• Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie;
• Jednozmianowy system pracy;
• Długofalową współpracę;
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Wsparcie i szkolenia;
• Możliwość rozwoju i współrealizacji nowoczesnych projektów;
• Bardzo dobra atmosferę pracy we wspierającym się zespole.

Jeśli dążysz do rozwoju, realizacji ciekawych projektów oraz pracy w miłym i wspierającym się zespole, dołącz do nas!

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie cv.

Dodaj swoje CV w formacie PDF lub Doc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARFA HR Beata Przondo, ul. Rodła 14/3, 01-496 Warszawa, w celu i zakresie niezbędnym w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Administratorem Pani/Pana danych jest ARFA HR Beata Przondo z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodła 14/3, tel. +48 791 809 003. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia danego procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody, chyba że wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także dla celów przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Odbiorcami danych mogą być pracodawcy, na rzecz których prowadzony jest proces rekrutacji oraz podmioty zajmujące się obsługą administratora danych. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia żądania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Swoje prawa może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres email: b.przondo@arfahr.pl. Więcej informacji tutaj: Polityka prywatności.