rynek-pracy-problemy-rozwiązania-ROWE- turkusowa organizacja-Arfa-Hr-profesjonalna-firma-rekruterska-warszawa-szkolenia-rekrutacja-polska-kraj-Pracownik-autoprezentacja-konferencje-pośrednictwo-Pracy-Coaching- opinia-X-Y-Z-pokolenie-rynek-pracy-millenialsi- biuro-miejsca-pracy-zarządzanie

Palące problemy?

Ostatnio w prasie pojawiło się wiele artykułów dotyczących pracy Polaków na więcej niż jednym etacie oraz informacje o spadku przyjmowanych zamówień produkcyjnych ze względu na brak możliwości wykonawczych związanych z brakiem pracowników.

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego, ARFA HR, ma rozwiązania dla obu tych przypadków. Z naszego doświadczenia wynika, że aby uzyskać zadowalający poziom zarobków, wystarczy praca na jednym etacie. Ważne aby była to praca dobrana właśnie dla osoby o konkretnym profilu i umiejętnościach. Uzyskamy nie tylko satysfakcję finansową, ale także radość z wykonywanej pracy. Pracodawca zaś pozyska oddanego i bardzo wydajnego pracownika.

W drugim przypadku rozwiązaniem problemów pracodawców jest wykorzystanie możliwości jakie niesie współpraca z firmami takimi jak ARFA HR. My proponujemy w procesie rekrutacji podejście celowe, nie masowe. Jakość kandydatów, ich motywacje, dobór celowy, to przewaga która skutkuje zadowoleniem zarówno pracodawcy jak i pracownika.

Jeśli chcecie uzyskać rozwiązanie dla obu opisanych przypadków, skontaktujcie  się z nami. Nie pozostaniecie bez satysfakcjonującej odpowiedzi.