Phishing, ochrona danych, bezpieczeństwo, atak, sieć informatyczna, e-mail

UWAGA PHISHING!

Dziś chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na stosowane obecnie masowo wobec firm i pracowników działania hakerskie znane jako Phishing.

Phishing jako zjawisko jest wyjątkowo groźne, gdyż wykorzystuje dostęp do danych i finansów (firm, osób) poprzez brak wiedzy i nieuwagę osób, które atakuje. Może to skutkować utratą baz danych firmy, informacji wrażliwych i finansów.

Zachęcamy wszystkich Państwa do podjęcia stosownych działań mających na celu ochronę baz danych i zasobów firmy. W tym celu przygotowaliśmy panel szkoleniowy dedykowany pracownikom wszystkich działów i specjalności, gdyż to właśnie oni są zagrożeni atakiem. Szkolenie ma na celu przeciwdziałanie zagrożeniu jakim jest Phishing oraz głębokie i maksymalnie praktyczne zapoznanie pracowników firm z tematyką:

– co to jest Phishing i z czego wynika,
– jakie zagrożenie niesie Phishing dla firm i osób,
– co firma może stracić w wyniku ataku Phishingowego,
– jak rozpoznać atak Phisingowy,
– jak przeciwdziałać Phishingowi,
– jakie dobre praktyki stosować w Firmie aby maksymalnie ograniczyć zagrożenie zjawiskiem
Phishingu.

Aby podkreślić wagę problemu chcemy także wskazać, że nawet największe banki, korporacje i firmy nie są odporne na ten typ ataków, o czym przestrzegają i informują na swoich stronach internetowych. Dlatego miło nam będzie wesprzeć Państwa w działaniach mogących ustrzec przed zagrożeniem atakiem Phishingowym i wymiernymi stratami.

Nasz ekspert, a także jego wiedza i wieloletnie doświadczenie są do Państwa dyspozycji.

W celu uzyskania dalszych informacji o szkoleniu, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę www.arfahr.pl lub przez e-mail kontakt@arfahr.pl . Szkolenia mogą być prowadzone w siedzibie firmy lub online.

Będzie nam miło wesprzeć Was w ochronie Waszych pracowników i firm.