back-to-work-blues-praca-powrót-sukces-success-ROWE- turkusowa organizacja-Arfa-Hr-profesjonalna-firma-rekruterska-warszawa-szkolenia-rekrutacja-polska-kraj-Pracownik-autoprezentacja-konferencje-pośrednictwo-Pracy-Coaching- opinia-X-Y-Z-pokolenie-rynek-pracy-millenialsi- biuro-miejsca-pracy-zarządzanie-social-selling-MŚP-outsourcing-współpraca-networking, randki-biznesowe-start-up

Współpraca czyli “Outsourcing EXPO 2018”

W dniu 27.09 br. miało miejsce  Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw pod nazwą „Outsourcing EXPO”, w którym uczestniczyliśmy. Spotkanie odbyło się w Warszawie na terenie stadionu „PGE Narodowy”. Świetne miejsce do zorganizowania takiego spotkania ponieważ tak jak sport łączy ludzi, tak outsourcing łączy firmy we współpracy. W wydarzeniu udział brały firmy z 12 branż z terenu całej Polski.

W ramach: networkingu, tzw. randek biznesowych czy rozmów z wystawcami, możliwe było poznanie się i nawiązanie nowych kontaktów. Dodatkowo spotkaniu towarzyszyły panele dyskusyjne oraz prelekcje. Bardzo ciekawą była strefa Start Up’ów.

Spotkaniom dodatkowej dynamiki nadawała obecność Grzegorza Turniaka, który jak zwykle dzięki swej aktywności i uśmiechowi, ułatwiał „przełamywanie lodów”.

Podczas „Outsourcing Expo” spotkaliśmy także dobrze nam znanych ekspertów od social mediów. Obecny był m.in. Adrian Gamoń, Wojtek Kudryś i Franciszek Georgiew.

Miło nam było poznać nowe firmy i nawiązać ciekawe znajomości . Mamy nadzieję na podjęcie owocnej współpracy.

Dla wszystkich, którzy nie byli na spotkaniu, a chcieliby rozpocząć współpracę z nami, jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby. Wystarczy się z nami skontaktować.

Pozdrawiamy,

Zespół ARFA HR